Gamma
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 50 cm |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
Stalowy S4845 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, arany színben
A Stalowy S4845 egymedencés rozsdamentes acél mosogató kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, mely évekig garantálja a tartósságot és a használati kényelmet.
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 480 mm |
Roy Pro termosztatikus zuhanyszett fali keverőcsappal és esőztető zuhanyfejjel fekete
| Szín szerint |
Rossa esőztető zuhanyszett szögletes zuhanyfejjel arany
| Szín szerint |
Rossa esőztető zuhanyszett szögletes zuhanyfejjel króm
| Szín szerint |
Tony esőztető zuhanyszett kerek zuhanyfejjel fekete
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
Kwadrat fürdőkád
| Szín szerint |
Rossa esőztető zuhanyszett szögletes zuhanyfejjel rose gold
| Szín szerint | ![]() |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 45 cm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 580 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 580 mm |
Roy Pro zuhanyszett beépíthető fali keverőcsappal és esőztető zuhanyfejjel szálcsiszolt arany
| Szín szerint |
Edge fürdőkád
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 45 cm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 70 cm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 70 cm |
| Hosszúság | 700 mm |
Stalowy S6050 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, arany színben
A Stalowy S6050 egymedencés rozsdamentes acél mosogató kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, mely évekig garantálja a tartósságot és a használati kényelmet.
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 600 mm |
Kwadrat fürdőkád
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 140 cm |
| Radiátor szélesség | 50 cm |
Stalowy S7545 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, arany színben
A Stalowy S7545 egymedencés rozsdamentes acél mosogató kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, mely évekig garantálja a tartósságot és a használati kényelmet.
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 75 cm |
| Hosszúság | 750 mm |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 50 cm |
Roy Pro termosztatikus zuhanyszett fali keverőcsappal és esőztető zuhanyfejjel szálcsiszolt arany
| Szín szerint |
| Szín szerint |
Caro szabadon álló kádtöltő csaptelep
| Szín szerint |
| Szín szerint |
Cube esőztető zuhanyszett szögletes zuhanyfejjel fekete
| Szín szerint |
Gamma Misa szögletes WC csésze fekete + lassan záródó ülőke
| Szín szerint |
Gamma Misa gömgöblyű WC csésze fekete + lassan záródó ülőke
| Szín szerint |
| Szín szerint |
Roy szabadon álló kádtöltő csaptelep
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
Fogia szabadon álló kád
| Szín szerint |
Rimi szabadon álló kád
| Szín szerint |
Padwa szabadon álló kád
| Szín szerint |
Fira szabadon álló kád
| Szín szerint |
