Leírás
Termékjellemzők:
A 140 cm-nél magasabb radiátorok esetében a beszerelés 4 fogantyúval történik, a kisebb modelleknél 3 rögzítési pont található - kettő felül és egy alul.
Design classic törölközőszárító radiátor 45cm x 120cm, feketeParaméterek
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 45 cm |
| Magasság | 1200 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Csatlakozási távolság | 400 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 611 W |
| Vízkapacitás | 5,12L |
| Bordák száma | 12 |
| Anyag | acél |
| Fűtés beépítési lehetőség | igen |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 50cm x 120cm, fekete
Raktáron
-9.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 50cm x 120cm, fehér
Raktáron
-9.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 45cm x 120cm, fekete
Raktáron
-8.000 Ft
Akcióból hátralévő idő
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 45cm x 120cm, fehér
Raktáron
-8.000 Ft
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.