Leírás
Termékjellemzők:
A 140 cm-nél magasabb radiátorok esetében a beszerelés 4 fogantyúval történik, a kisebb modelleknél 3 rögzítési pont található - kettő felül és egy alul.
Design classic törölközőszárító radiátor 60cm x 80cm, feketeParaméterek
| Radiátor magasság | 80 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
| Magasság | 800 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Csatlakozási távolság | 550 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 508 W |
| Vízkapacitás | 4,09L |
| Bordák száma | 8 |
| Anyag | acél |
| Fűtés beépítési lehetőség | igen |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 50cm x 80cm, fekete
Raktáron
-6.000 Ft
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.