Leírás
Termékjellemzők:
Paraméterek
| Radiátor magasság | 80 cm |
| Radiátor szélesség | 50 cm |
| Magasság | 800 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Csatlakozási távolság | 495 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 466 W |
| Bordák száma | 15 |
| Anyag | acél |
| Vízkapacitás | 4,66 L |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 30cm x 80cm, fekete
Raktáron
-5.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 30cm x 80cm, fehér
Raktáron
-5.000 Ft
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.