Leírás
A legjobb minőségű rozsdamentes acélból, elegáns fekete antracit árnyalatú, modern, többfunkciós mosogató tökéletes megoldás a modern konyhákba, ahol az esztétika és a funkcionalitás egyaránt kulcsszerepet játszik. A bemutatott modell nemcsak tökéletesen illeszkedik a konyha modern dizájnjához, hanem számos praktikus kényelmi szolgáltatást is kínál, amelyek jelentősen megkönnyítik a mindennapi konyhai tevékenységeket.
Előnye, hogy a mosogató praktikus zöldségmosóval van felszerelve. Ez az innovatív funkció megkönnyíti a gyümölcsök, zöldségek és egyéb termékek mosásának és szárításának folyamatát, ami az egészséges ételek elkészítését nemcsak könnyebbé, de hatékonyabbá is teszi. A kínált termék nem csak elegáns és modern, hanem praktikus is.
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 602 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 602 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Szín | Fekete-antarcit |
| Karcálló | Igen |
| Ütésálló | Igen |
| Ellenáll az ultraibolya sugárzásnak | Igen |
| Ellenáll a hőmérsékletnek | 280 C-ig igen |
| Tartozék | Gyümölcsmosó, szifoncsomag, manuális négyzet alakú szűrőkosár |
