Leírás
A tartós és természetesen higiénikus rozsdamentes acél természetes választás kereskedelmi alkalmazásokhoz, beleértve a konyhákat is. Számos tulajdonságával ez a leggyakrabban használt anyag a konyhai mosogatókhoz. A prémium minőségű króm-nikkel acél a mosogatókat rendkívül ellenállóvá teszi a foltokkal, rozsdával és korrózióval szemben. Nem porózus természetesen higiénikus, nem tartalmaz baktériumokat. Önregeneráló a rozsdamentes acél felületen passzív védőréteget hoznak létre, amely folyamatosan megújul, így mosogatója könnyen tisztítható és ápolható. Hőmérséklet- és saválló, környezetbarát 100%-ban újrahasznosítható.
A BLANCO DANA 45 rozsdamentes acél mosogatók prémium minőségű króm-nikkel acélból készülnek, amely lenyűgöző szépséget ad, miközben rendkívül ellenálló a foltokkal, rozsdával és korrózióval szemben, és maximális tartósságot biztosít. Az acél 17-18% krómból áll a fényesség és a rozsdaállóság érdekében, és extra korrózióvédelmet ad.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 480 x 500 mm
A medence mérete: 400 x 340 mm
A mosogató mélysége: 158 mm
Súlya: 3 kg.
A mosogatóra 5 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
A fenti ár a csaptelepet nem tartalmazza!
BLANCO DANA 45 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, szifonnal, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 480 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 480 x 500 mm |
| Kivágás mérete | max. 460 x 480 mm |
| A medence mérete | 400 x 340 mm |
| A mosogató mélysége | 158 mm |
| Súlya | 3 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | IGEN |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Színe | Inox |
| Szifonkészlet | IGEN |
| Dugóemelő | NEM |
| Mosógép csatlakozás | IGEN |
