Leírás
Termékjellemzők:
Paraméterek
| Radiátor magasság | 60 cm |
| Radiátor szélesség | 40 cm |
| Magasság | 600 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Csatlakozási távolság | 359 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 256 W |
| Bordák száma | 9 |
| Anyag | acél |
| Vízkapacitás | 2,77 L |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor, Basic 50cm x 110cm, fekete
Raktáron
-4.000 Ft
Akcióból hátralévő idő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.