Leírás
Termékjellemzők:
Paraméterek
| Radiátor magasság | 110 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
| Magasság | 1100 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Csatlakozási távolság | 550 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 499 W |
| Bordák száma | 16 |
| Anyag | acél |
| Fűtés beépítési lehetőség | igen |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.