Leírás
A Stalowy S4845 egymedencés mosogató a legjobb minőségű rozsdamentes acélból készül, ami garantálja a tartósságot és a könnyű tisztítást. Minden mosogató fejlett gyártási technológiával, precízen készül, és az egyedi dizájn nem csak a konyha praktikus elemévé, hanem esztétikai kiegészítőjévé is teszi.
Modern dizájnja egyszerű, geometrikus vonalakkal tökéletesen illeszkedik a klasszikus és a modern konyhai elrendezésekhez.
Munkalapra szerelhető.
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 480 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 480 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Mélység | 210 mm |
| Szín | Fekete |
| Karcálló | Igen |
| Ütésálló | Igen |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
| A fenti ár csaptelepet nem tartalmaz. |
Hasonló termékek
Stalowy S5444 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, fekete, beépíthető
Raktáron
-4.899 Ft
Stalowy S5444 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, króm, beépíthető
Raktáron
-4.799 Ft
Akcióból hátralévő idő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
