Leírás
A gránit mosogatók egyedi, és esztétikus megjelenésükkel, sokkal exkluzívabb látványt nyújtanak, mint a rozsdamentes társaik. Kevésbé vízkövesednek, nem látszanak rajtuk annyira a szennyeződések, ellenállóak az ütésekkel, elszíneződésekkel, baktériumokkal és magas hőmérséklettel szemben. Webshopunkban számos modellből, fekete, fekete-szemcsés, fehér, szürke, bézs színből választhatnak, ezáltal mindenki megtalálja számára a legmegfelelőbbet, ami aztán konyhájának éke lesz sok-sok éven keresztül.
A Gamma Decor 7050 egymedencés gránit mosogató tisztítása nagyon egyszerű, felülete könnyen tisztán tartható, ehhez elegendő egy szivacs, és bármilyen a háztartásban megtalálható tisztítószerrel nedvesen letisztítani, (nem maró hatásúval!) majd papírtörlővel szárazra törölni.
Gamma Decor 7050 egymedencés gránit mosogató, mély medencével, fekete-szemcsés, fekete, bézs, fehér és szürke színekben.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 700 x 470 mm
A medence mérete: 375 x 658 mm
A mosogató mélysége: 210 mm
A mosogatóra 15 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
Gamma Decor 7050 gránit mosogató, szifonnal, fekete, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 75 cm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Szélesség | 470 mm |
| Külső mérete | 700 x 470 mm |
| A medence mérete | 375 x 658 mm |
| A mosogató mélysége | 215 mm |
| Súlya | 20 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 75 cm -től |
| Szín | Fekete |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
