Leírás
Modern, függőleges kialakítású dekoratív radiátor, amely ideális a kortárs belső terekbe. Karcsú, minimalista formája — párhuzamos, téglalap alakú profilokból álló szerkezete — elegáns és rendezett megjelenést kölcsönöz a helyiségnek. A radiátor felépítése hatékony hőleadást biztosít, így kényelmes hőérzetet teremt, miközben megőrzi a magas esztétikai értéket. Tökéletes választás nappaliba, előszobába, fürdőszobába vagy irodába, ahol egyszerre lehet funkcionális és stílusos berendezési elem.
Design vertical radiátor 29,6cm x 140cm, fehér beépíthető
Paraméterek
| Radiátor magasság | 140 cm |
| Radiátor szélesség | 30 cm |
| Magasság | 1400 mm |
| Szélesség | 296 mm |
| Csatlakozási távolság | 296 mm |
| Csatlakozás típusa | oldalsó |
| Teljesítmény | 458 W |
| Anyag | karbonacél |
| Széria | Vertical |
| Szín | fehér |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 30cm x 80cm, fekete
Raktáron
-5.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 30cm x 80cm, fehér
Raktáron
-5.000 Ft
Akcióból hátralévő idő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.