Leírás
Termékjellemzők:
A 140 cm-nél magasabb radiátorok esetében a beszerelés 4 fogantyúval történik, a kisebb modelleknél 3 rögzítési pont található - kettő felül és egy alul.
Design classic törölközőszárító radiátor 50cm x 80cm, fehérParaméterek
| Radiátor magasság | 80 cm |
| Radiátor szélesség | 50 cm |
| Magasság | 800 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Csatlakozási távolság | 450 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 441 W |
| Vízkapacitás | 3,62L |
| Bordák száma | 8 |
| Anyag | acél |
| Fűtés beépítési lehetőség | igen |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 30cm x 80cm, fekete
Raktáron
-5.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 30cm x 80cm, fehér
Raktáron
-5.000 Ft
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.