Leírás
Termékjellemzők:
Paraméterek
| Radiátor magasság | 100 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
| Magasság | 1000 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Csatlakozási távolság | 595 mm |
| Csatlakozás típusa | alsó (standard 1/2") |
| Teljesítmény | 656 W |
| Bordák száma | 18 |
| Anyag | acél |
| Vízkapacitás | 6,4 L |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
| Fűtőpatronnal használható | igen, de a csomagolás NEM tartalmazza! |
Hasonló termékek
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 60cm x 80cm, fekete
Raktáron
-7.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 60cm x 80cm, fehér
Raktáron
-7.000 Ft
Törölközőszárító radiátor szögletes, Proper 45cm x 100cm, fehér
Raktáron
-7.000 Ft
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.