Leírás
SMEG TELJESEN AUTOMATA KÁVÉFŐZŐ az olasz SMEG vállalat Linea design termékcsaládjának része, amely elegáns, modern megjelenésével és kiváló minőségű kávékészítési funkcióival vonzza a kávékedvelők figyelmét.
Ez a kávéfőző teljesen automata, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy könnyedén elkészítsék a kedvenc kávéikat. Az érintőképernyős vezérlőpanel egyszerűen használható, és lehetővé teszi a kávéfajta, az erősség és az italmennyiség kiválasztását, valamint a tejhab készítését és a hőmérséklet beállítását is.
A kávéfőző háromféle kávét tud készíteni: espresso, hosszú kávé és cappuccino. Az innovatív Auto Cappuccino rendszer pedig biztosítja a tökéletesen selymes tejhabot minden alkalommal.
A kávéfőző rozsdamentes acélból készült, és a Linea design kivitelnek köszönhetően elegáns megjelenést kölcsönöz a konyhának. A kávéfőző tartalmaz egy kivehető 1,4 literes víztartályt, valamint egy könnyen tisztítható tejhabosító egységet.
A SMEG TELJESEN AUTOMATA KÁVÉFŐZŐ kiváló minőségű kávéfőző, amely egyszerűen használható és tökéletesen megfelel a kávékedvelők igényeinek. A kávéfőző Linea design kivitele pedig garantálja, hogy nem csak funkciója, hanem megjelenése is igazán elegáns lesz a konyhában.
Paraméterek
| Típus | CMS4104N |
| Design | Linea |
| Italok száma | 13 |
| Előmelegítő főzőfunkció | Igen |
| Kávé funkció (szimpla) | Igen |
| Kávé funkció (dupla) | Igen |
| Automatikus cappuccino készítő külön tartály tejhez | Igen |
| Forróvíz funkció teához vagy egyéb italokhoz | Igen |
| Őrölt kávé opció | Igen |
| Állítható kávéintenzitás | 5 szint |
| Változtatható kávéhossz | 5 szint |
| Állítható cappuccino hab | Igen, 3 szint |
| Automatikus vízkőmentesítés | Igen |
| Automatikus öblítés | Minden be-/kikapcsolásnál |
| Programozott automatikus bekapcsolás | Igen |
| Változtatható kávéhőmérséklet | 3 szint |
| Állítható kávédaráló | Igen, 13 szint |
| Vízjel hiánya | Igen |
| vízkeménység | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Demó üzemmód | Igen |
| Kijelző | 4,3'' TFT színes, puha tapintású |
| Daráló | Félprofesszionális rozsdamentes acél kúpos daráló |
| Darált kávé rekesz | Igen |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Őröltkávé-rekesz | Igen |
| Állítható magasságú kávékiöntő | Igen, 85-142 mm |
| Használt kávézacc tartó | Igen (14 szimpla, 7 dupla) |
| Csepptálca | Igen |
| Gőzadagoló | Igen |
| Termokancsó | Igen, 0,5 literes rozsdamentes acél autoclean |
| Fűtési rendszer | Termoblokk + Gőzölő |
| Kivehető tejeskancsó | Igen |
| Csészetartó | Igen, melegített |
| Szivattyúnyomás | 15 bar |
| Víztartály űrtartalma | 2.40 l |
| Kávédaráló tartály űrtartalma | 350 g |
| Jelzőfények | 4 |
| Világítás típusa | LED |
| Üzembe helyezés | Puha zárású teleszkópos vezetősíneken |
| Névleges teljesítmény | 1350 W |
| Feszültség (V) | 220-240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50-60 Hz |
| Tápkábel hossza | 180 cm |
| A termék méretei (mm) | 455x595x470 |