Leírás
Az Smeg Pirolitikus Hőlégbefúvásos sütője egy igazán kiváló minőségű, stílusos és innovatív konyhai eszköz, amely tökéletes választás minden otthoni szakács számára. Ez a sütő a legújabb technológiával van felszerelve, hogy egyszerű és hatékony sütési élményt biztosítson.
A Pirolitikus tisztítás rendszere révén a sütő minden porcikáját eltávolítja az égéstermékeket, zsírokat és egyéb szennyeződéseket. A felhasználóknak már nem kell aggódniuk a nehéz takarítás miatt, hiszen a sütő maga végzi el ezt a folyamatot.
A hőlégbefúvásos rendszernek köszönhetően a sütési idő csökkenthető, és az ételek egyenletesen sülnek át minden oldalról. A sütő összes része hőmérséklet érzékelővel van felszerelve, így a sütési idő és hőmérséklet pontosan beállítható.
Az Smeg Pirolitikus Hőlégbefúvásos sütő modern és elegáns megjelenésével igazán vonzó konyhai kiegészítő, amely minden konyha designjához illeszkedik. A sütő bekapcsolása és vezérlése intuitív és egyszerű, így mindenki használni tudja.
Ha Ön egy olyan otthoni szakács, aki keresi a minőséget, a hatékonyságot és a stílust a konyhájában, akkor az Smeg Pirolitikus Hőlégbefúvásos sütője a tökéletes választás az Ön számára!
Paraméterek
| Energia osztály | A+ |
| Típus | SFP6101TVS1 |
| Szín | Szürke |
| Esztétika | Linea |
| Anyag | Üveg |
| Pohártípus | Törlés |
| Ajtó | Teljes üveg |
| Fogantyú | Linea |
| Fogantyú színe | Króm |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Hagyományos sütési funkciók | Légkeverés nélkül |
| Légkeveréses | |
| Légkeveréses | |
| Turbó | |
| Eco | |
| Nagy grill | |
| Légkeveréses grill (nagy) | |
| Alsó | |
| Légkeverés + alsó | |
| Pizza | |
| Egyéb funkciók | Kiolvasztás idő szerint |
| Kelesztés | |
| Sabbath | |
| Tisztítási funkciók | Pirolízis |
| Kijelző | Igen |
| Vezérlőbeállítás | Gombok |
| Vezérlők száma | 2 |
| Vezérlőgombok | Linea |
| Időbeállítási lehetőségek | Késleltetett indítás és automatikus befejezés |
| Időzítő | Igen |
| Időzítő | 1 |
| Bemutatóterem demó opció | Igen |
| Gyors előmelegítés | Igen |
| A zár/gyermekbiztonság vezérlése | Igen |
| Egyéb lehetőségek | Melegen tartás |
| Megjelenő név | CompactScreen |
| Képernyő technológia | LCD |
| Hőmérséklet szabályozás | Elektronikus |
| Minimális hőmérséklet | 30 °C |
| Maximális hőmérséklet | 280 °C |
| Sütőtér anyaga | Ever clean zománc |
| Polcok száma | 5 |
| Polcok típusa | Fémállványok |
| Ventilátorok száma | 1 |
| Lámpák száma | 1 |
| Felhasználó által cserélhető jelzőfény | Igen |
| Világítás típusa | Halogén |
| Fényerősség | 40 W |
| Az ajtó kinyitásakor világít | Igen |
| Ajtónyitás típusa | Standard nyitás |
| Ajtó | Hűtés |
| Kivehető ajtó | Igen |
| Teljes üveg belső ajtó | Igen |
| Levehető belső ajtó | Igen |
| Ajtóüvegek száma összesen | 4 |
| Lágy zárású zsanérok | Igen |
| Biztonsági termosztát | Igen |
| Hűtőrendszer | Érintő |
| Ajtózár pirolízis alatt | Igen |
| Fűtés felfüggesztve az ajtó kinyitásakor | Igen |
| Alsó fűtőelem teljesítmény | 1200 W |
| Grillező elem – teljesítmény | 1800 W |
| Kör alakú fűtőelem – Teljesítmény | 2000 W |
| Energiahatékonysági osztály | A+ |
| A sütőtér nettó térfogata | 70 l |
| Energiafogyasztás hagyományos üzemmódban | 3.92 MJ |
| Energiafogyasztás ciklusonként hagyományos üzemmódban | 1.09 KWh |
| Energiafogyasztás légkeveréses üzemmódban | 2.45 MJ |
| Ciklusonkénti energiafogyasztás légkeverés esetén | 0.68 KWh |
| Feszültség | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény | 3000 W |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 Hz |
| Tápkábel hossza | 115 cm |
| A termék méretei (mm) | 592x597x548 |