Leírás
A SCHOCK CRISTADUR® mosogató felülete sima, tartós, Quooker-kompatibilis, élelmiszerbiztos és rendkívül könnyen tisztítható. A Németországban gyártott, természetes kvarchomokból - a gránit legkeményebb alkotóeleméből - előállított, kézzel készített mosogatók mindegyike ideális feltételekkel büszkélkedhet, hogy nap mint nap mosolyt csaljon az Ön arcára.
Hogyan lehet a legjobbat még jobbá tenni? Újításokkal, szenvedéllyel, és arra törekedve, hogy a következő évtizedekben is technológiailag vezető termékkel szolgálj. Emellett, egy továbbfejlesztett formulával, amely a SCHOCK CRISTADUR®-t még rugalmasabbá, törésbiztosabbá, tartósabbá, könnyebben tisztíthatóvá, egyszóval még értékesebbé teszi.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 860 x 500 mm
A medence mérete: 450 x 430 mm, 304 x 365 mm
A mosogató mélysége: 210 mm
Súlya: 18,5 kg.
A mosogatóra 5 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
A fenti ár a csaptelepet nem tartalmazza!
SCHOCK Signus N-175 Cristadur Puro kétmedencés gránit mosogató, szűrőkosár, szifonnal, fekete, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 90 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 860 x 500 mm |
| Kivágási méret | 840 x 480 mm |
| A medence mérete | 450 x 430 mm, 304 x 365 mm, |
| A mosogató mélysége | 210 mm |
| Súlya | 18,5 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Kamrák száma | két medence |
| Szekrény mérete | 90 cm -től |
| Csepptálca | NEM |
| Színe | Fekete |
| Szifonkészlet | IGEN |
| Dugóemelő | IGEN |
| Mosógép csatlakozás | IGEN |
