Leírás
Schock Signus D-150 konyhai mosogatótálca Cristadur Magnolia 1000 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, krémfehér egy + félmedencés, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A mosogatótálca megfordítható, a csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Kimagasló minőség, amely a klasszikus dizájn és a csúcstechnológiás anyagok harmóniájából fakad. A mosogató két medencéje, a 195 mm-es, valamint a 120 mm-es több lehetőséget nyújt, kényelmes használni. Annak érdekében, hogy a legszigorúbb elvárásokat is kielégítse, a CRISTADUR® gyártási technológiája még tündöklőbb színeket kínál, de ami még ennél is fontosabb, hogy a termék anyaga időtállóbb a piacon található összes anyagnál. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Magnolia: egy színárnyalat, amely pont olyan érzéki és elegáns, mint a virág, amelyről nevét kapta. Ez az enyhe, félig fényes, krémszínű beütésű fehér árnyalat a valódi nemesség érzését kelti, amely kiválóan illeszkedik egy romantikus és elegáns környezetbe.
Schock Signus D-150 Cristadur Magnolia 1000 x 500 mm, gránit mosogató, krémfehér, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 1000 x 500 mm |
| Kivágási méret | 980 x 480 mm |
| Medencemélység | 195 / 120 mm |
| Súlya | 20.12 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Kamrák száma | másfél medence |
| Szekrény mérete | 60 cm -től |
| Csepptálca | IGEN |
| Színe | Krémfehér |
| Szifonkészlet | IGEN |
| Mosógép csatlakozás | IGEN |
