Leírás
Schock Signus D-100 konyhai mosogatótálca Cristadur Polaris 860 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, hófehér munkalapba beépíthető, egymedencés, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 45 cm-es alsószekrényhez. A mosogatótálca megfordítható, a csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Dizájnját erősíti, hogy klasszikus vonalai elenganciát sugároznak, így a mosogató hangsúlyosan modern. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Polaris: megcsodálta már a hegyek szikrázóan fehér havát, azt a mindennél tisztább és intenzívebb fehér színt? Polaris a neve ennek az egyedülálló, selyemfényű fehérnek, amelynek párja nincsen a piacon. Elképesztő módon árasztja a fényt, hogy az Ön konyhája is pompásan tündököljön.
Schock Signus D-100 konyhai mosogatótálca Cristadur Polaris 860 x 500 mm, gránit, hófehér, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 860 x 500 mm |
| Kivágási méret | 840 x 480 mm |
| A mosogató mélysége | 195 mm |
| Súlya | 16.72 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Kamrák száma | egy medence |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Csepptálca | IGEN |
| Színe | Hófehér |
| Szifonkészlet | IGEN |
