Leírás
Schock Ronda D-100XL konyhai mosogatótálca Cristalite Nero 780 x 500 mm, gránit, hagyományos beépítés, fekete munkalapba beépíthető, egymedencés, megfordítható, csepegtetővel ellátott, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mozdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és könnyű karbantartani. A modell kis méretének, valamint a medence adottságainak köszönhetően, leginkább garzonok és kicsi tömbházlakások konyhájába illeszkedik. Emellett, egy kis extra elegancia érdekében, illeszthet mellé üvegből vagy bambuszból készült vágódeszkát is. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Nero: fekete színárnyalat diszkrét szürke pigmentekkel töltve, amely tiszteletet igényel a végtermék durva és matt megjelenésének köszönhetően. Ez a színárnyalat kiegyensúlyozott, ugyanakkor futurista légkört biztosít, kiemelkedve belőle összetett és elegáns színe által.
Schock Ronda D-100XL konyhai mosogatótálca Cristalite Nero 780 x 500 mm, gránit kompozit, fekete, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 780 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 780 x 500 mm |
| Kivágás mérete | 760 x 480 mm |
| A mosogató mélysége | 195 mm |
| Súlya | 11.20 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | IGEN |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 60 cm -től |
| Színe | Nero |
| Szifonkészlet | IGEN |
