Leírás
Schock Prepstation D-150 konyhai mosogatótálca Cristadur Green Line Night 1140 x 460 mm lefolyó távműködtetővel, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés/munkalap alá építés, éjfekete. A Schock Prepstation D-150 modell esetében a spirituálisan forradalmi, kivételes funkcionalitás és a művészet ötvözve alkot egy egyedi öblítési koncepciót. Ennek a piacon teljesen egyedülálló modellnek köszönhetően a konyhában rendelkezésre álló további munkaterület egyedülálló élményt biztosít a főzés és a mosogató körüli szokásos feladatok terén. Ráadásul a többfunkciós kialakításnak köszönhetően, amely támogatja az ételkészítést, valamint a zöldségek és gyümölcsök mosását és lecsepegtetését, ez a termék több, mint egy egyszerű mosogató. A termék árában található további egyedi kiegészítők, mint például az inox tálkatartó rács és az egységes kialakításba tökéletesen integrált fa vágódeszka sokrétű tevékenységet tesz lehetővé. Ennek a modellnek az ergonómiája az csaptelepre is kiterjed. A gyártó azt javasolja, hogy ezt a mosogató modellt a Schock Conos Pro konyhai csapteleppel kombinálja. Ez utóbbit vizuálisan a hattyúnyak kényszeríti ki, amely időtlen eleganciát inspirál. Praktikusság szempontjából ez a csaptelep modell a zuhanyfunkciós teleszkópos fej révén professzionális hangnemben közelíti meg az ételkészítés teljes folyamatát. A terméket a munkalapra építhető rögzítőkapcsokkal együtt szállítjuk. Ha a munkalap alá szeretné beépíteni, 10 másfajta rögzítőkapcsra lesz szüksége.
A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítőkapcsokat, fa vágódeszkát 394 x 397 x 16 mm és inox tálkatartót 394 x 316 mm tartalmaz.
A Green Line modellek 99% természetes, megújuló vagy újra feldolgozható nyersanyagokból készülnek, amelyek fenntartható kialakításuk miatt igen kedveltek. Esztétikai élményt nyújtanak egyéni és intenzív színskálájuknak köszönhetően - a tiszta fehértől a matt feketéig.
Night: A legfehérebb fehér találkozik az intenzív grafitfeketével a két különböző szín, a Night és a Day esetében. A Night egy igazán intenzív grafitfekete színt testesít meg, míg a Day a lehető legélesebb kontrasztot kínálja a SCHOCK által valaha készített legfehérebb tiszta fehérrel. Az új, fenntartható színek mostantól ragyognak ki a SCHOCK CRISTADUR® Green Line változatos portfóliójából.
Schock Prepstation D-150 konyhai mosogatótálca Cristadur Green Line Night 1140 x 460 mm lefolyó távműködtetővel, gránit kompozit, éjfekete, beépíthető
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1140 mm |
| Szélesség | 460 mm |
| A medence mérete | 1140 x 460 mm |
| Kivágási méretek | 1120 x 440 mm |
| A mosogató mélysége | 231 mm |
| Beépítési mód | Munkalap alá építés, hagyományos beépítés |
| Súlya | 25.60 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | egy kamra |
| Szekrény mérete | 120 cm -től |
| Szín | Night |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
