Leírás
Schock Pinedo D-100XS konyhai mosogatótálca Cristalite Vanilla 620 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, világos bézs - munkalapba beépíthető, 1 medence és csepegtető, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 45 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep vagy más tartozék helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a megfelelő módon történő áttöréséről. A mosogatót kilyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mozdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és karbantartható. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Schock Kantus konyhai csaptelep rozsdamentes acél kihúzható fejjel, kerámiabetét – a kiváló minőségű konyhai csaptelep kihúzható zuhanyfejjel rendelkezik, amely nagyobb kényelmet biztosít. A 360°-os elforgatási sugarú csapfej nagyobb mozgási szabadságot tesz lehetővé mosogatás közben, így egyszerűen szabályozható a vízáramlás és a mosogató minden sarka könnyen elérhető. Forgalmas konyhákban ez a magas csaptelep ideális, mivel nincs szükség nagy edények elhelyezésére a csap alá, így könnyedén tisztíthatja, öblítheti és feltöltheti őket. A szállítási csomag tartalmaz 500 mm-es flexibilis csatlakozó tömlőket és egy 3⁄8"-os csavaranyát, ami különösen egyszerű és biztonságos rögzítést biztosít. A csaptelep felszereléséhez Ø 35 mm-es furat szükséges.
Croma: a króm kifinomult és elegáns anyaga inspirálta, a CRISTALITE® mosogatótálcák innovatív színvilágának képviselője. Lágy, világos szürke, amellyel a tervezők azt a meleg színt szerették volan elérni, amely megőrzi finomságát, de távolságot tart a szürkétől, hogy tökéletesen illeszkedjen egy kortárs stílusban berendezett lakásba, a városi élet szívében. A Croma színe kiválóan illik a gránit, a márvány és a rozsdamentes acél elemekhez.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Schock Pinedo D-100XS konyhai mosogatótálca 620 x 500 mm Cristalite Vanilla, világos bézs és Schock Kantus konyhai csaptelep kihúzható fejjel rozsdamentes acél, beépíthető
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 620 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| A medence mérete | 620 x 500 mm |
| Kivágási méretek | 600 x 480 mm |
| A mosogató mélysége | 175 mm |
| Súlya | 13,0 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | IGEN |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Szín | Vanilla |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Csaptelep | Schock Kantus konyhai csaptelep kihúzható fejjel, rozsdamentes acél |
