Leírás
Schock Pinedo D-100XS konyhai mosogatótálca Cristalite Croma 620 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, fehér - munkalapba beépíthető, 1 medence és csepegtető, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 45 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep vagy más tartozék helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a megfelelő módon történő áttöréséről. A mosogatót kilyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mozdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és karbantartható. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Schock Prima konyhai csaptelep rozsdamentes acél, kerámiabetét klasszikus kialakítást kínál, hattyúnyak típusú fejjel, fekete színben. Az ívelt vonalak és a mérsékelt méretei miatt ez a csaptelep tökéletesen illeszkedik konyhájába, függetlenül attól, hogy melyik beépítési pozíciót választja. A csaptelepet kiemeli a tökéletes harmónia, amelyet rozsdamentes acél vagy gránit mosogatóval együtt teremthet. A Prima csaptelep fekete szinű felülettel rendelkezik, amely nem csak elegáns és modern megjelenésű, de ellenáll az ujjlenyomatoknak, a zsírnak és a karcolásoknak is. Könnyen tisztítható tulajdonságaival a csaptelep kiváló minőséget és hosszú élettartamot garantál, így a legjobb ár-érték arányt kínálja befektetésének. Kerámia betéttel felszerelt, mely könnyen cserélhető. A szállítási csomag 500 mm-es flexibilis csatlakozótömlőket és 3⁄8"-os csavaranyát tartalmaz a különösen egyszerű és biztonságos rögzítéshez. A csaptelep rögzítéséhez Ø 35 mm furat szükséges.
Alpina: félig matt megjelenésével, ez egy elegáns fehér színárnyalat, melegséget és üdeséget kölcsönöz a térnek. Bársonyos és lágy kidolgozása a havasi gyopárra emlékeztet, amely hasonlóan értékes, mint ez az anyag.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Schock Pinedo D-100XS konyhai mosogatótálca 620 x 500 mm Cristalite Alpina, fehér és Schock Prima konyhai csaptelep rozsdamentes acél, beépíthető
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 620 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| A medence mérete | 620 x 500 mm |
| Kivágási méretek | 600 x 480 mm |
| A mosogató mélysége | 175 mm |
| Súlya | 13,0 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | IGEN |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Szín | Alpina |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Csaptelep | Schock Prima konyhai csaptelep rozsdamentes acél |
