Leírás
Annak ellenére, hogy a SCHOCK CRISTALITE® mosogatója az első kompozit gránit összetételű mosogató a világon, soha nem ment ki a divatból. A SCHOCK CRISTALITE® mindeddig az innováció szinonimája, ugyanakkor meghatározza a trendet a konyhai mosogatók piacán. Az állandóan megújuló és különleges színeknek köszönhetően soha nincs unalmas pillanat a munkalap és konyhai mosogató körül.
A CRISTALITE® mosogató felülete kissé érdes, textúrája kőhatású. A 70-75%-ban természetes kvarchomokból - a gránit legkeményebb alkotórészéből - álló robusztus, kőkemény kompozit mosogató. Víz és egy kis mosogatószer elegendő ahhoz, hogy megtisztítsuk a mosogatót a mindennapos, szokásos kihívások után.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 470 x 490 mm
A medence mérete: 390 x 347 mm
A mosogató mélysége: 195 mm
A mosogatóra 5 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
A fenti ár a csaptelepet nem tartalmazza!
SCHOCK Manhattan R-100 Cristalite Nero egymedencés kerek gránit mosogató, szifonnal, fekete, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Szélesség | 490 mm |
| Külső mérete | 470 x 490 mm |
| Kivágás mérete | max. 450 x 470 mm |
| A medence mérete | 390 x 347 mm |
| A mosogató mélysége | 195 mm |
| Súlya | 12,5 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Szín | Fekete |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
