Leírás
Schock Manhattan N-150 Gránit Mosogató 610 x 510 mm Croma Cristalite munkalapba beépíthető, egy + félmedencés, csepegtető nélküli, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mpzdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és könnyű karbantartani. Belvárosi garzonok és kicsi tömbházlakások konyhájának közkedvelt hozzátartozója, a modell kis méretének köszönhetően. Hatékonyságát növeli, hogy négy előfúrt lyukkal rendelkezik, így bátran illeszthető mellé mosogatószer adagoló. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Croma: a króm kifinomult és elegáns anyaga inspirálta, a CRISTALITE® mosogatótálcák innovatív színvilágának képviselője. Lágy, világos szürke, amellyel a tervezők azt a meleg színt szerették volan elérni, amely megőrzi finomságát, de távolságot tart a szürkétől, hogy tökéletesen illeszkedjen egy kortárs stílusban berendezett lakásba, a városi élet szívében. A Croma színe kiválóan illik a gránit, a márvány és a rozsdamentes acél elemekhez.
Schock Manhattan N-150 konyhai mosogatótálca Cristalite Croma 610 x 510 mm, gránit kompozit, szürke, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 610 mm |
| Szélesség | 510 mm |
| Mosogató méretek | 610 x 510 mm |
| Medencemélység | 197 / 120 mm |
| Kivágási méretek | 590 x 490 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Súlya | 12,0 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Kettő kamra |
| Szín | Croma |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
