Leírás
Schock Manhattan D-150S konyhai mosogatótálca Cristalite Vanilla 780 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, világos bézs munkalapba beépíthető, egy + félmedencés, csepegtetővel ellátott, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 60 cm-es alsószekrényhez. A csaptelep helye előre elkészített, könnyedén áttörhető. A csomagban találja a használati útmutatót, amely részletes leírást ad a csaptelep helyének megfelelő módon történő áttöréséről. A csaptelep helyét átlyukaszthatja gyémántfúró segítségével, amit külön vásárolhat meg, vagy akár kalapáccsal is egy egyszerű mozdulattal. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és könnyű karbantartani. Praktikus modell, melynek egyik medencéje 20 cm mélységű, a másik, 15 cm-es medence ideális a zöldségek és a gyümölcsök előkészítésére, tisztítására. Emellett, mind a hat elérhető árnyalat színnel és élettel tölti meg konyháját. A csomag lefolyógarnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót és rögzítőkapcsokat tartalmaz.
Vanilla: Divatos és rendkívül elegáns szín, a Vanilla tökéletes kiegészítője a merész konyhai dizájnnak. A finoman törtfehér árnyalat, amely fehér és sárga tónusokat ötvöz, a luxuscikkek visszatérő színe, vizuálisan kellemes és nyugtató hatást kelt. A Vanilla egy meleg és lágy világos bézs árnyalat, amely kifinomult hangulatot teremt a modern konyhákban. Sokrétű szín, amely remekül kombinálható korall, levendula vagy zöld színű bútorokkal.
Schock Manhattan D-150S konyhai mosogatótálca Cristalite Vanilla 780 x 500 mm, gránit kompozit, világos bézs, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 780 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Mosogató méretek | 780 x 500 mm |
| Medencemélység | 200 / 150 mm |
| Kivágási méretek | 760 x 480 mm |
| Szekrény szélesség | Minimum 60 cm |
| Súlya | 12,0 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | IGEN |
| Kamrák száma | Kettő kamra |
| Szín | Vanilla |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
