Leírás
Schock Lima D-100S konyhai mosogatótálca Cristalite Nero 780 x 500 mm, gránit, megfordítható, hagyományos beépítés, fekete - munkalapba beépíthető, 1 medence és csepegtető, megfordítható, ideálisan illeszkedik a minimum 50 cm-es alsószekrényhez. Keskeny vízelvezető barázdák segítik a víz lefolyását az edények csepegtetőn való szárításakor. Könnyen tisztítható. A csaptelep vagy más tartozék helyét átlyukaszthatja a gyémántfúró segítségével, amelyet szállításkor mellékelünk a termékhez. A mosogató rendkívül tartós CRISTALITE® anyagból készült - ez a forradalmi anyag majdnem háromszor erősebb a gránitkőnél, ezért ellenáll bármely sokkhatásnak. Mindemellett, a CRISTALITE® felület SCHOCK proHygienic21 technológiát használ, amely hőálló, élelmiszerbarát, ugyanakkor könnyen tisztítható és karbantartható. A csomag lefolyó garnitúrát (mosogatógép vagy mosógép csatlakozással), szűrőkosaras lefolyót, rögzítő kapcsokat és gyémántfúrót tartalmaz.
Nero: fekete színárnyalat diszkrét szürke pigmentekkel töltve, amely tiszteletet igényel a végtermék durva és matt megjelenésének köszönhetően. Ez a színárnyalat kiegyensúlyozott, ugyanakkor futurista légkört biztosít, kiemelkedve belőle összetett és elegáns színe által.
A SCHOCK a gránit mosogatótálcák feltalálója, egyben a világ vezető mosogatógyártóinak egyike, amely 35 éves szakmai tapasztalatának köszönhetően több mint 70 országban van jelen a piacon. A világon eladott gránit mosogatótálcák 60%-a a SCHOCK által kifejlesztett és szabadalmaztatott technológiát használja. A SCHOCK mosogatótálcáinak és csaptelepeinek palettája rendkívül színes, kielégítve minden stílust és ízlést a moderntől a klasszikuson át, egészen a rusztikusig. A SCHOCK összes terméke időtálló és környezetkímélő anyagból készül, kizárólagosan Németországban, betartva a legszigorúbb minőségi előírásokat.
Schock Lima D-100S konyhai mosogatótálca Cristalite Nero 780 x 500 mm, gránit kompozit, fekete, beepíthető
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 50 cm |
| Hosszúság | 780 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| A medence mérete | 780 x 500 mm |
| Kivágási méretek | 760 x 480 mm |
| A mosogató mélysége | 165 mm |
| Súlya | 13,62 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Csepptálca | IGEN |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 50 cm -től |
| Szín | Nero |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
