Leírás
Schock Greenwich N-100XL konyhai mosogatótálca Cristadur Polaris 750 x 456 mm, gránit, hagyományos beépítés/munkalap alá építés, hófehér munkalap alá építhető, egymedencés, csepegtető nélküli, ideálisan illeszkedik a minimum 80 cm-es alsószekrényhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Az innovatív szél nélküli Perfect Drain lefolyórendszer megszüntette a lefolyó körül elhelyezkedő rést, tisztább mosogatást és stílusosabb megjelenést biztosít. A CRISTADUR® csaptelepek gazdag színválasztékban elérhetők kizárólag a SCHOCK-nál, hogy megtalálja a tökéletesen összeillő párosítást. Annak érdekében, hogy a legszigorúbb elvárásokat is kielégítse, a CRISTADUR® gyártási technológiája még tündöklőbb színeket kínál, de ami még ennél is fontosabb, hogy a termék anyaga időtállóbb a piacon található összes anyagnál, köszönhetően a medence üvegrostokból készített megerősítésének. Ezáltal négyszer ellenállóbb lesz az ütésre. A terméket a munkalap alá építhető rögzítőkapcsokkal együtt szállítjuk. Ha a munkalapba szeretné beépíteni, négy másfajta rögzítőkapcsra lesz szüksége.
Polaris: megcsodálta már a hegyek szikrázóan fehér havát, azt a mindennél tisztább és intenzívebb fehér színt? Polaris a neve ennek az egyedülálló, selyemfényű fehérnek, amelynek párja nincsen a piacon. Elképesztő módon árasztja a fényt, hogy az Ön konyhája is pompásan tündököljön.
Schock Greenwich N-100XL konyhai mosogatótálca 750 x 456 mm Cristadur Polaris, szűrőkosár, túlfolyó takaró réz, hófehér, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 80 cm |
| Hosszúság | 750 mm |
| Szélesség | 456 mm |
| Külső mérete | 750 x 455 mm |
| Kivágás mérete | max. 694 x 399 mm |
| A mosogató mélysége | 200 mm |
| Súlya | 16.00 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 80 cm -től |
| Szín | Polaris |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Elhelyezés | Munkalap alá építés |
