Leírás
Schock Greenwich N-100S konyhai mosogatótálca Cristadur Magnolia 406 x 456 mm, gránit, hagyományos beépítés/munkalap alá építés, krémfehér munkalap alá építhető, egymedencés, csepegtető nélküli, ideálisan illeszkedik a minimum 45 cm-es alsószekrényhez. Ezt a modellt az egyedülálló CRISTADUR® termékanyag teszi kimagaslóvá, amely kitűnik sűrű felülete által, rendkívül higiénikus, nem engedi a szennyeződést vagy a baktériumokat megtelepedni a mosogató felületén, ezáltal könnyű tisztán tartani. Az innovatív szél nélküli Perfect Drain lefolyórendszer megszüntette a lefolyó körül elhelyezkedő rést, tisztább mosogatást és stílusosabb megjelenést biztosít. A CRISTADUR® csaptelepek gazdag színválasztékban elérhetők kizárólag a SCHOCK-nál, hogy megtalálja a tökéletesen összeillő párosítást. Annak érdekében, hogy a legszigorúbb elvárásokat is kielégítse, a CRISTADUR® gyártási technológiája még tündöklőbb színeket kínál, de ami még ennél is fontosabb, hogy a termék anyaga időtállóbb a piacon található összes anyagnál, köszönhetően a medence üvegrostokból készített megerősítésének. Ezáltal négyszer ellenállóbb lesz az ütésre. A terméket a munkalap alá építhető rögzítőkapcsokkal együtt szállítjuk. Ha a munkalapba szeretné beépíteni, négy másfajta rögzítőkapcsra lesz szüksége.
Magnolia: egy színárnyalat, amely pont olyan érzéki és elegáns, mint a virág, amelyről nevét kapta. Ez az enyhe, félig fényes, krémszínű beütésű fehér árnyalat a valódi nemesség érzését kelti, amely kiválóan illeszkedik egy romantikus és elegáns környezetbe.
SCHOCK Greenwich N-100S Cristadur Magnolia egymedencés gránit mosogató, krémfehér, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 406 mm |
| Szélesség | 456 mm |
| Külső mérete | 406 x 456 mm |
| Kivágás mérete | max. 350 x 400 mm |
| A mosogató mélysége | 200 mm |
| Súlya | 11.00 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Szín | Magnolia |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Elhelyezés | Munkalap alá vagy munkalap fölé |
