Leírás
Annak ellenére, hogy a SCHOCK CRISTALITE® mosogatója az első kompozit gránit összetételű mosogató a világon, soha nem ment ki a divatból. A SCHOCK CRISTALITE® mindeddig az innováció szinonimája, ugyanakkor meghatározza a trendet a konyhai mosogatók piacán. Az állandóan megújuló és különleges színeknek köszönhetően soha nincs unalmas pillanat a munkalap és konyhai mosogató körül.
A CRISTALITE® mosogató felülete kissé érdes, textúrája kőhatású. A 70-75%-ban természetes kvarchomokból - a gránit legkeményebb alkotórészéből - álló robusztus, kőkemény kompozit mosogató. Víz és egy kis mosogatószer elegendő ahhoz, hogy megtisztítsuk a mosogatót a mindennapos, szokásos kihívások után.
SCHOCK Element D-150 Cristalite Croma másfél medencés (gyümölcsmosós) gránit mosogató, csepptálcás kivitelben, mély medencével, fekete, fehér, bézs és szürke színekben. Jobbos és balos kivitelben is használható. A SCHOCK Element D-150 Cristalite Croma másfél medencés (gyümölcsmosós) gránit mosogató min. 60 cm széles szekrénybe építhető be. A SCHOCK Element D-150 Cristalite Croma másfélmedencés csepptálcás gránit mosogató tisztítása nagyon egyszerű, felülete könnyen tisztán tartható, ehhez elegendő egy szivacs, és bármilyen a háztartásban megtalálható tisztítószerrel nedvesen letisztítani, (nem maró hatásúval!) majd papírtörlővel szárazra törölni.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 1000 x 500 mm
A medence mérete: 420 x 380 mm
Gyümölcsmosó mérete: 282x 125 mm
A mosogató mélysége: 180 mm/120 mm
Súlya: 18,1 kg.
A mosogatóra 5 év, a szifonra 2 év gyártói garancia vonatkozik.
A fenti ár a csaptelepet nem tartalmazza!
SCHOCK Element D-150 Cristalite Croma másfél medencés gránit mosogató, szifonnal, szürke, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 1000 x 500 mm |
| Kivágási méret | max:980 x 480 mm |
| A medence mérete | 420 x 380 mm |
| Gyümölcsmosó mérete | 282 x 125 mm |
| A mosogató mélysége | 180 mm/120 mm |
| Súlya | 18,1 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Kamrák száma | Másfél medence |
| Szekrény mérete | 60 cm -től |
| Csepptálca | IGEN |
| Színe | Szürke |
| Szifonkészlet | IGEN |
| Dugóemelő | NEM |
| Mosógép csatlakozás | IGEN |
