Leírás
A gránit mosogatók egyedi, és esztétikus megjelenésükkel, sokkal exkluzívabb látványt nyújtanak, mint a rozsdamentes társaik. Kevésbé vízkövesednek, nem látszanak rajtuk annyira a szennyeződések, ellenállóak az ütésekkel, elszíneződésekkel, baktériumokkal és magas hőmérséklettel szemben. Webshopunkban számos modellből, fekete, fekete-szemcsés, fehér, szürke, bézs színből választhatnak, ezáltal mindenki megtalálja számára a legmegfelelőbbet, ami aztán konyhájának éke lesz sok-sok éven keresztül.
A Modern 4050 egymedencés gránit mosogató alapból két előre kifúrt lyukkal érkezik raktárunkba, egy a csaptelepnek a másik az automata dugóemelőnek, igény szerint kérhető extra lyuk a folyadékadagoló számára. A Modern 4050 egymedencés gránit mosogató tisztítása nagyon egyszerű, felülete könnyen tisztán tartható, ehhez elegendő egy szivacs, és bármilyen a háztartásban megtalálható tisztítószerrel nedvesen letisztítani, (nem maró hatásúval!) majd papírtörlővel szárazra törölni.
Modern 4050 egymedencés gránit mosogató, mély medencével, fekete-szemcsés, fekete, bézs, fehér és szürke színekben.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 500 x 400 mm
A medence mérete: 330 x 330 mm
A mosogató mélysége: 180 mm
A mosogatóra 15 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
Modern 4050 gránit mosogató automata dugóemelő, szifonnal, fehér, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Külső mérete | 500 x 400 mm |
| A medence mérete | 330 x 330 mm |
| A mosogató mélysége | 180 mm |
| Súlya | 13 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 45 cm -től |
| Szín | Fehér |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
