Leírás
Az LEDLUX mennyezeti lámpa modern és elegáns designnal rendelkezik, ami tökéletesen illeszkedik a modern otthonokba és irodákba. Az elegáns, minimalista kialakítás a széles körben használt LED technológiával kombinálva biztosítja a kiváló minőségű fénykibocsátást és a hosszú élettartamot.
Az LEDLUX mennyezeti lámpa alumíniumból készült, ami garantálja a tartósságot és a könnyű súlyt, ami könnyebbé teszi a felszerelést. Az áttetsző burkolatokkal ellátott lámpa kiváló fényáteresztő képességgel rendelkezik, így biztosítva a szembarát és egyenletes megvilágítást.
Az LEDLUX mennyezeti lámpa könnyen telepíthető, és a modern technológia garantálja az energiatakarékosságot is.
Az LEDLUX mennyezeti lámpa a tökéletes választás a modern otthonok és irodák számára, akik elegáns, energiatakarékos és hatékony megvilágítást keresnek.
LEDLUX LX-1102 mennyezeti, oldalfali lámpa, 72W, 3000k-6000k, feketeParaméterek
| Modell | LX-1102 75W |
| A be- és kikapcsolási ciklusok minimális száma | 50000 |
| Lámpa típus | Mennyezet / oldalfal |
| Tápfeszültség | 230V |
| Teljesítmény | 72W |
| A fénypontok száma | 3 |
| Fényerő | 9360 lm |
| A szál típusa | integrált LED fényforrás |
| A fény színe | hideg fehér/meleg fehér/semleges fehér |
| A hagyományos lámpa megfelelője | 576W |
| Szín | Fekete |
| Anyag | alumínium, acél, akril |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 50 cm |
| Magasság | 6 cm |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| LED KÉSZ | IGEN |
| Dióda típus | SMD 2835 |
| Élettartam | 30000 óra |
| CRI színvisszaadási index | Ra > 80 |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |