Termékek szűrése
Rossa esőztető zuhanyszett szögletes zuhanyfejjel króm
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 580 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 580 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 70 cm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 780 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 100 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 80 cm |
| Hosszúság | 730 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 80 cm |
| Hosszúság | 730 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 50 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 50 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 50 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 50 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
Tony esőztető zuhanyszett kerek zuhanyfejjel fekete
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 60 cm |
Mexen zuhanyparaván Walk-in 90 cm, átlátszó
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
Roy Pro termosztatikus zuhanyszett fali keverőcsappal és esőztető zuhanyfejjel szálcsiszolt arany
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
EVIDO LINE 90B T-shape fali páraelszívó, 90 cm, inox/fekete üveg, érintőszenzor
| Energia osztály | C |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 45 cm |
Rossa esőztető zuhanyszett szögletes zuhanyfejjel rose gold
| Szín szerint | ![]() |
Stalowy S6050 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, arany színben
A Stalowy S6050 egymedencés rozsdamentes acél mosogató kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, mely évekig garantálja a tartósságot és a használati kényelmet.
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 600 mm |
Mexen zuhanyparaván Walk-in 90 cm, szürke színben
| Szín szerint |
Mexen zuhanyparaván Walk-in 90 cm, átlátszó
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
BRADO OLAF többfunkciós rozsdamentes acél mosogató fekete-antracit színben
A modern acél konyhai mosogatók kategóriájában megtalálja a funkcionalitás, a tartósság és az esztétika tökéletes kombinációját.
A BRADO OLAF többfunkciós mosogató a legjobb minőségű rozsdamentes acélból készül, ami garantálja a tartósságot és a könnyű tisztítást. Minden mosogató
fejlett gyártási technológiával, precízen készül, és az egyedi dizájn nem csak a konyha praktikus elemévé, hanem esztétikai kiegészítőjévé is teszi.
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 602 mm |
| Szín szerint | |
| Radiátor magasság | 120 cm |
| Radiátor szélesség | 45 cm |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
| Szín szerint |
FRANKE LINA DOCCIA konyhai csaptelep, fekete színben
| Szín szerint |
FRANKE LINA DOCCIA konyhai csaptelep, bézs színben
| Szín szerint |
FRANKE LINA DOCCIA konyhai csaptelep, szürke színben
| Szín szerint |
FRANKE LINA DOCCIA konyhai csaptelep, fehér színben
| Szín szerint |
FRANKE LINA DOCCIA konyhai csaptelep, kasmír színben
| Szín szerint | ![]() |
FRANKE LINA DOCCIA konyhai csaptelep, matt fekete színben
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
BLANCO MIDA konyhai csaptelep, kihúzható fejjel, fekete színben
| Szín szerint |
BLANCO MIDA konyhai csaptelep, kihúzható fejjel, fekete-szemcsés színben
| Szín szerint |
BLANCO MIDA konyhai csaptelep, kihúzható fejjel, fehér színben
| Szín szerint |
BLANCO MIDA konyhai csaptelep, kihúzható fejjel, vulkánszürke színben
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 90 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |
Stalowy S7545 egymedencés rozsdamentes acél mosogató, arany színben
A Stalowy S7545 egymedencés rozsdamentes acél mosogató kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, mely évekig garantálja a tartósságot és a használati kényelmet.
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 75 cm |
| Hosszúság | 750 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 70 cm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 70 cm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
Caro szabadon álló kádtöltő csaptelep
| Szín szerint |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 765 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 765 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 765 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 765 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 765 mm |
BORYS mosogató szett 2 féle választható csapteleppel (Beta, Steel), AJÁNDÉK szifonnal
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 80 cm |
BORYS mosogató szett 2 féle választható csapteleppel (Beta, Steel), AJÁNDÉK szifonnal
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 80 cm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 45 cm |
| Hosszúság | 620 mm |
| Szín szerint | |
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 1000 mm |

