Leírás
A gránit mosogatók egyedi, és esztétikus megjelenésükkel, sokkal exkluzívabb látványt nyújtanak, mint a rozsdamentes társaik. Kevésbé vízkövesednek, nem látszanak rajtuk annyira a szennyeződések, ellenállóak az ütésekkel, elszíneződésekkel, baktériumokkal és magas hőmérséklettel szemben. Webshopunkban számos modellből, fekete, fekete-szemcsés, fehér, szürke, bézs színből választhatnak, ezáltal mindenki megtalálja számára a legmegfelelőbbet, ami aztán konyhájának éke lesz sok-sok éven keresztül.
HONEST 160 kétmedencés gránit mosogató alapból két előre kifúrt lyukkal érkezik raktárunkba, egy a csaptelepnek a másik az automata dugóemelőnek. A HONEST 160 kétmedencés gránit mosogató tisztítása nagyon egyszerű, felülete könnyen tisztán tartható, ehhez elegendő egy szivacs, és bármilyen a háztartásban megtalálható tisztítószerrel nedvesen letisztítani, (nem maró hatásúval!) majd papírtörlővel szárazra törölni.
HONEST 160 kétmedencés kivitelben, extra mély medencével, fekete-szemcsés, fekete, bézs, fehér és szürke színekben. Balos kivitelben használható. Az HONEST 160 kétmedencés gránit mosogató min. 90 cm széles szekrénybe építhető be.
Külső mérete: 860 x 500 mm
A medence mérete: 420 x 380 mm
A mosogató mélysége: 220 mm
Súlya: 22,1 kg.
A mosogatóra 15 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
A fenti ár a csaptelepet nem tartalmazza!
HONEST 160 kétmedencés gránit mosogató automata dugóemelő, szifonnal, szürke, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 90 cm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 860 x 500 mm |
| Kivágási méret | max 830 x 480 mm |
| A medence mérete | 420 x 380 mm, 420 x 380 mm, |
| A mosogató mélysége | 220 mm |
| Súlya | 22,1 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Kamrák száma | két medence |
| Szekrény mérete | 90 cm -től |
| Szín | szürke |
