Leírás
Higold 935004B konyhai mosogatótálca 680 x 480 mm, gránit kompozit, hagyományos beépítés, fekete. A kvarc mosogatókról való minden elképzelésnek eleget tesz. Jól néz ki. Minél többet használod, annál újabb. Hőálló és karcolásálló. Könnyen tisztítható. Egy törlés és az olajos, zsíros foltok is eltűnnek. Nagyon kevés ennyire sima és finom felületű kvarcból készült mosogató létezik. Csak a Heng Gaohuang sorozat mosogatói ennyire innovatívak, és majdnem kegyetlen feltételeknek tesznek eleget. A mosogató felületén nincsenek különböző méretű pórusok, nem engedik a szószokat behatolni a mosogató anyagába, és könnyen tisztíthatóak. Mosogatáshoz a kis és nagy mosogatók egyaránt jók, de fazekak mosogatásához a nagy mosogató jobb, mert könnyedén bele lehet tenni a nagy edényeket is. A mosogató két lyukkal van ellátva: egy 35 mm-es lyukkal, a csaptelep számára, valamint egy 28 mm-es lyukkal, amit mosogatószer adagólónak, vagy szűrtvizes csaptelepnek használhatunk. Amennyiben nem szeretnénk használni, a lyuk bedugható a csomagban található rozsdamentes acél dugóval. A csomag lefolyógarnitúrát, szűrőkosaras lefolyót és acél dugót tartalmaz. A mosogatót szilikonnal rögzítjük a munkalapba.
Higold 935004B konyhai mosogatótálca 680 x 480 mm, gránit kompozit, fekete, beépíthető
Paraméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 60 cm |
| Hosszúság | 680 mm |
| Szélesség | 480 mm |
| A medence mérete | 680 x 480 mm |
| Kivágási méretek | 660 x 460 mm |
| A mosogató mélysége | 200 mm |
| Beépítési mód | Hagyományos beépítés |
| Súlya | 10.74 kg |
| Megfordítható | NEM |
| Csepptálca | NEM |
| Kamrák száma | Egy kamra |
| Szekrény mérete | 70 cm -től |
| Szín | Fekete |
| Szifon készlet | Az ár tartalmazza |
