Leírás
A modernkori LED izzók már 100%-ban helyettesíthetik a hagyományos és a halogén izzókat, felhasználásuk pedig nagyon sok előnnyel jár.
Fogyasztásuk lényegesen kevesebb, élettartalmuk sokkal hosszabb, fényerejük pedig akár nagyobb is lehet.
A hagyományos energiatakarékos izzókkal szemben felkapcsolás után azonnal teljes fényerőt bocsájt ki, a kapcsolgatásra pedig érzéketlen.
Egy LED izzó közel sem melegszik annyira, mint egy hagyományos izzó, ezáltal biztonságosabb.
DOMENO ID-31 LED izzó GU10 3W hideg fehér
Paraméterek
| Modell | ID-31 |
| Tápfeszültség | 220-240V |
| Foglalat típusa | GU10 3W |
| Fény színe | Hideg fehér 6000k |
| Fényerő | 300lm |
| Szórásszög | 120 fok |
| IP védettségi fokozat | IP20 |
| Méret | 5,6 cm |
| Átmérő | 5 cm |
| Élettartam | Kb.:30.000 óra |
| Tanúsítvány | CE, RoHS |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.