Leírás
A Modern 8050 csepegtetőtálcás egymedencés gránit mosogatók egyedi, és esztétikus megjelenésükkel, sokkal exkluzívabb látványt nyújtanak, mint a rozsdamentes társaik. Kevésbé vízkövesednek, nem látszanak rajtuk annyira a szennyeződések, ellenállóak az ütésekkel, elszíneződésekkel, baktériumokkal és magas hőmérséklettel szemben. Webshopunkban számos modellből választhatnak, ezáltal mindenki megtalálja számára a legmegfelelőbbet, ami aztán konyhájának éke lesz sok-sok éven keresztül.
A Modern 8050 csepegtetőtálcás egymedencés gránit mosogató tisztítása nagyon egyszerű, felülete könnyen tisztán tartható, ehhez elegendő egy szivacs, és bármilyen a háztartásban megtalálható tisztítószerrel nedvesen letisztítani, (nem maró hatásúval!) majd papírtörlővel szárazra törölni.
Ha egy tartós, stílusos és könnyen tisztítható mosogatóra van szükséged, akkor a Modern 8050 mosogató a tökéletes választás. A mosogatók a legmagasabb minőségi standardoknak megfelelnek, és hosszú élettartamuk garantált.
Tökéletes minőség, letisztult forma, mely minden stílusú konyhához tökéletesen illeszkedik.
Külső mérete: 785 x 500 mm
A mosogató mélysége: 210 mm
További méretek a képek között.
Súlya: 17 kg.
A mosogatóra 10 év, a szifonra 1 év gyártói garancia vonatkozik.
Modern 8050 csepegtetőtálcás egymedencés gránit mosogató, manuális szifonnal, fekete, beépíthetőParaméterek
| Mosogató beépítési méret szerint | 50 cm |
| Hosszúság | 785 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Külső mérete | 785 x 500 mm |
| A mosogató mélysége | 210 mm |
| Súlya | 17 kg |
| Megfordítható | IGEN |
| Kamrák száma | egy medence |
| Szekrény mérete | 50 cm -től |
| Csepptálca | IGEN |
| Színe | Fekete |
| Szifonkészlet | IGEN |
| Szállítási idő | Megrendeléstől számított 5-10 munkanap |
Hasonló termékek
Exclusive 60 gránit mosogató, balos csepegtetővel, bézs, beépíthető
Roxy gránit mosogató FALI CSAPHOZ szifonnal, fekete, beépíthető
Exclusive 60 gránit mosogató, jobbos csepegtetővel, bézs, beépíthető
Roxy gránit mosogató FALI CSAPHOZ szifonnal, fekete-szemcsés, beépíthető
Vélemények
Van hely a csaptelep és a mosogatószer adagólónak .
Furatokat kérésre elkészítik
