Leírás
Díszvilágításként használják bejáratokhoz, kertekben vagy épületek belső tereihez - főként terek, parkok és pázsit világításaként. A klasszikus forma modern kidolgozással kombinálva számos különböző alkalmazást tesz lehetővé. Mind modern irodaház vagy cég környezetébe, mind a kertbe, vagy a ház feljárójára egyaránt beépíthető.
- Rozsdamentes acélból készült
- Magas fokú ellenállás az időjárási viszonyokkal szemben
- Cserélhető fényforrás
- Népszerű menet az E27-es izzókhoz
- A fényforrás egyszerű felszerelése és cseréje
A klasszikus és a modern kombinációja univerzálisan alkalmazhatóvá teszi ezeket a világítótesteket, a gyártás során felhasznált kiváló minőségű anyagok pedig hosszú és hibamentes működést biztosítanak.
- kiváló minőségű rozsdamentes acélból és plexiből készült
- a lámpa felülete közvetlenül a talajra szerelve
- tápellátása 230V közvetlenül a hálózatról történik
- IP44 lehetővé teszi a kültéri telepítést
- LED izzóval szerelhető
A lámpatest belsejébe egy E27-es, maximum 20W teljesítményű izzót lehet beépíteni.
LEDLUX LX-2888 Kerti álló lámpa, 45 cm, FeketeParaméterek
| Modell | LX-2888 |
| Lámpa típus | Kültéri, álló |
| Tápfeszültség | 230V |
| Anyag | Alumínum, acél, akril, |
| Szín | Fekete |
| Szál típusa | E27 |
| Fénypontok száma | 1 db |
| Fényirány | Körkörös |
| Cserélhető fényforrás | Igen |
| Fényforrás mellékelve | Nem |
| IP védettségi fokozat | IP44 |
| Védelmi osztály | I. |
| A lámpa magassága | 450 mm |
| A lámpa szélessége | 100x100 mm (alap) |
| Hőmérséklet tűrés | -20°C és +45°C között |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.